Pühapäev, 21. august 2011

Rahvusvaheline näitus Tallinnas

 ....lõppes meile lihtsalt suurepäraselt.
Seekord oli Gordoneid kaks- Carron ning Soomest pärit koer. Selles väga väikeses, aga meie jaoks ikkagi olulises, konkurentsis saavutasime Carroniga tulemuse SP1, PI1, TP ja võitsime CACIB'i. Kuna SERT'i meil enam vaja ei ole, siis see liikus edasi Soomlasele.
 Selle tulemusega olen juba ainuüksi sellepärast rahul, et Carron otsustas mind ringis üllatada täielikult ebahariliku käitumisega. Keerutas, püüdis minema joosta ning trallitas niisama. Keskendunud oli kõigele muule peale minu. Ringist lahkudes saime teada ka miks. Paaril punasel emasel, enne meid, oli jooksukas ning meie isane oli muidugi "armunud". Selle kohta saime lausa väga hästi hakkama, sest joostud saime, kuigi nina kippus maha ning seistud saime ka. Tulemus ju räägib enda eest :)
 Peale ringi tuli joosta kuulekusse, sest plaanitud oli pesakonna vaheline proovieksam. Võib öelda, et seal meil nii hästi ei läinud. Tegelikult on see isegi leebelt öeldud, sest nii halba sooritust ei ole ma ammu näinud. Kõrvalkõnd oli alla igasuguse arvestuse, püsilamamist ei teinud (see on ka kõige nõrgem külg) ning kontakt oli kohutav. Alles viimaste soorituste ajaks jõudsime ühele lainele. Päästa, aga ei olnud enam midagi. Siit järeldus, keskendumist peame harjutama-harjutama-harjutama, sest hetkel laseb ta ennast kergelt häirida. Ka minust ;)
 Peale kuulekust võtsime suuna kodu poole, et väheke enne rühmaringi puhata.
Rühmas aga suutsime saavutada üheksa koera seas tulemuse RÜP 3. Muidugi enne seda tekitasin endale pinget juurde, sest mänguhoos kaotasin ära meie näituserihma ning selle avastasin alles siis, kui välja hõigati 7 rühma kogunemist. Õnneks sain laenata uue ning näitusepäeva ilusa tulemusega lõpetada.Carron oma võiduga.
Pildilt puudub TP karikas,
mis oma suuruse tõttu rohu seest välja ei paistaks =)

1 kommentaar: