reede, 17. veebruar 2012

Sai ennast natuke sakutatud ja utsitatud ning meelde tuletatud, et kui juba seda blogi alustasid, siis tuleb ka ilusasti jätkata.

Ega suurt midagi juhtunud ole.
Endiselt käime näitustel ehk seljataga on kaks näitust. Esimene oli Soomes, mis lõppes meil tulemusega kasutusklassi SP1, kuid parima isase valikule ei pääsenud. Kõige rohkem oli kahju kohtuniku vahetusest, sest välja kuulutatud ameeriklane oli haigeks jäänud ja tema asemel saime inglase. No jah! Aga muus osas jäin rahule. Cärtsu oli tubli ning huvitav oli näha ning osavõtta Soome näitusest.
Teine oli selles kuus toimunud Rahvusvaheline näitus Saku Suurhallis. Tulemuseks SP1, PI2 ja RES-CACIB. Kirjeldus oli suurepärane, aga kohe kindlasti ei olnud Carron kohtuniku maitse =)

Agility trenne teeme hetkel kahekesi. Juba teist kuud järjest. Kuna poisi tähelepanu kipub teiste juuresolekul mujale kanduma, siis otsustasin, et meie koostööd parandada, peame saama harjutada omavahel. Ja oi kui õige otsus see oli. Cärtsu kiirus on märgatavalt kasvanud ning tahe minuga joosta hoopis suurem. Selle arengu vaimus jätkuvad ka märtsikuus trennid samas rütmis.
Kuna agility vahel teeme natsa ka kuulekust, et põnev oleks, on märgata muutust ka seal.
Ühesõnaga olen poisi arenguga rahul :)

Pea nädal tagasi toimus Eesti Setterite Klubi aastakoosolek, kus kuulutati välja eelmise aasta parimad ning meie Carron sai teist aastat järjest  Aasta Edukaim isane Gordoni setter #2. Ja oma kolme ametliku agilityvõistlusega maandus Edukaima Agilitysetteri loenduses 5 kohale.
Loodame see aasta olla ikka sama tublid, kui mitte tublimad.
Kindlasti suured õnnitlused meie pesakonna ülejäänud kutsadele, kes saavutasid samad tulemused, kui eelmine aasta. Ehk siis Aasta Edukaim isane Gordoni setter oli Finfair Loch Affric, Aasta Edukaim emane Gordoni setter Finfair Loch Brittle ning #2 Finfair Loch Sunnart. Aasta edukaimad SK setterid oli Blue Bay Dollhouse Alexander ja teine koht kuulus Finfair Gloria Dei-le. Aasta Edukaimaks Agilitysetteriks kuulutati, kahjuks liiga vara lahkunud, Moonset Emmy Gray.


Lõpetuseks lisan mõned pildikesed Cärtsust.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar