kolmapäev, 28. märts 2012

Lätis, Võitja tiitlit püüdmas.

17. märts käisime oma õnne proovimas Lätis, Riias. Toimus "Läti Võitja 2012". Kohtunikuks oli, meile juba tuntud, Anca Giura, Rumeeniast.
Eelmine aasta tõi ta välja, et Carron peab veel arenema. Nii siis, me arenesime. Carron kogus massi ja oli aasta lõpupoole väga heas vormis, aga siis otsustas noormees dieedile minna ning kukkus toiduga pirtsutama. Minul oli aga juba näitusele regatud. Mis siis ikka, minemata ka ei jäta ja nii tuli loota vaid parimat.

Lätti sõitsime juba reede, sest ükshetk sai ostetud Cherry kaudu soodne ööbimine hotellis. Koht oli väga ilus ja mõnus, tuba pisike, aga hubane ning asukoht hea. Ringiaeg oli alles kell 1, mistõttu ei pidanud ka hommikul vara liikuma hakkama, vaid saime rahulikult ärgata ja toimetada.

Näitusel läks nii nagu kahtlustasin. Carron kasutusklassis sai küll hindeks suurepärane, aga parima isase valikule ei pääsenud. Kirjeldus oli väga hea ning ainsad miinused olid asjad, mida muuta ei saa. Ehk siis liiga kitsa rinnaga ning seistes esikäpad natuke välja poole. Meie lohutuseks oli fakt, et seitsmest isasest sai edasi ainult kolm ja välja jäi ka isane, kelle proua kohtunik valis eelmine aasta "Eesti Võitjal" parimaks isaseks.

Nüüd tuleb pisike paus, et suvel uue hooga jätkata. Meie järgmine näitus on alles juuni alguses "Eesti Võitja 2012" ja samas kuus püüame ka Riiast CACIBi koju tuua, et saaksime ära kinnitada C.I.B'i ja C.I.E.

Seni aga sisustame oma aega canicrossi, kuulekuse, agility ja mõnusate jalutuskäikudega.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar